Panel
Cenevre ve Astana zirvelerinden sonra Suriye Krizi - Çözüm olasılığı nedir?

Cenevre ve Astana zirvelerinden sonra Suriye Krizi – Çözüm olasılığı nedir?

Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MEDAM) Direktörü Doç. Dr. Burhan Köroğlu, 21 Şubat 2017 tarihinde saat 19.00'da, Katar'da Aljazeera Center for Studies'te "The Syrian Crisis after Geneva and Astana summits – What are the possibilities to a solution"​ başlıklı panele konuşmacı olarak katılacaktır. Bu panel Aljazeera Arabic Live'de canlı yayınlanacaktır.
16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali

16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali

Karabük’ün tarihi konaklarıyla ünlü UNESCO Dünya Miras Şehirleri Listesinde yer alan Safranbolu ilçesinde 9-11 Ekim’de düzenlenecek 16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali’nin hazırlıklarının tamamlandı. Türkiye’nin ilk ve en uzun soluklu belgesel film festivali olan 16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali’nde yapılan hazırlıklarda son aşamaya gelindi. 9 Ekim tarihinde başlayacak olan festivale Türkiye’den ve dünyadan...
Geçmişten Günümüze Türkiye - Afrika İlişkileri Paneli

Geçmişten Günümüze Türkiye – Afrika İlişkileri Paneli

28 Ekim 2014 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi ve Cibuti Üniversitesi işbirliğinde Cibuti'de Türkiye - Afrika İlişkileri Paneli'ni gerçekleştirdik.
Flamenko ile AB – Türkiye Kültürel Diyaloğu Paneli

Flamenko ile AB – Türkiye Kültürel Diyaloğu Paneli

Medeniyet Araştırmaları Merkezi Direktörü Yrd. Doç. Dr. Burhan Köroğlu Endülüs medeniyeti ve flamenko konusunda bir konuşma yaptı.
Kültürel ve Ekolojik Diyalog Paneli

Kültürel ve Ekolojik Diyalog Paneli

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi kapsamında İstanbul Wow Hotel'de 10 Nisan 2013 tarihinde Batıya Doğru Akan Nehir medeniyet belgeselinin sergisi gerçekleşti. Zirvede "Kültürel ve Ekolojik Diyalog" başlıklı bir panel düzenlendi.